Puikią formą demonstruojantys M. Kalnietis ir M. Kuzminskas atvedė „Lokomotiv“ į dar vieną pergalę

VTB nuotr.

Įspūdingą formą demonstruojantys Lietuvos rinktinės žaidėjai Mantas Kalnietis ir Mindaugas Kuzminskas atvedė Krasnodaro "Lokomotiv-Kuban" (12-6) ekipą į pergalę VTB Vieningoje lygoje.

Jevgenijaus Pašutino auklėtiniai namie 104:89 (30:29, 27:24, 26:15, 21:21) įveikė Saratovo "Avtodor" (8-11) krepšininkus.

Abu lietuviai rungtynes pradėjo starto penkete ir vėl buvo pagrindiniai pergalės kalviai.

M.Kalnietis per 35 minutes pelnė 19 taškų (5/5 dvit., 3/5 trit.), sugriebė 5 atšokusius kamuolius, atliko net 12 rezultatyvių perdavimų, išprovokavo 2 pražangas, 3 kartus suklydo, sykį pažeidė taisykles ir surinko 31 naudingumo balą.

M.Kuzminskas per 26 minutes įmetė 17 taškų (6/7 dvit., 1/4 trit., 2/2 baudų), atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 pražangas, dusyk suklydo ir su 17 efektyvumo balų baigė pasirodymą dėl išnaudoto pražangų limito.

18 taškų pridėjo buvęs Vilniaus "Lietuvos ryto" aukštaūgis Drew Gordonas (9/11 dvit., 9 atk. kam.), 16 – Nigelas Williamsas-Gossas (1/6 trit., 7 atk. kam., 8 rez. perd., 7 kl.), 10 – Vladislavas Jemčenka.

Svečiams Gianis Clavellas (3/6 trit.) pelnė 19, Dušanas Rističius (5/6 dvit., 5 atk. kam.) – 16, Buvęs Panevėžio "Lietkabelio" lyderis Željko Šakičius (5/5 dvit., 0/6 trit.) – 15 taškų.