Vokietijoje – puikus O. Olisevičiaus ir blankus D. Gailiaus pasirodymai

Vokietijos pirmenybėse sekmadienį skirtingai pasirodė krepšininkai iš Lietuvos ir jų atstovaujamos komandos.

Bairoto "Medi" (10-14) klubas namie užtikrintai 85:72 (17:17, 15:18, 23:21, 30) 16 įveikė Chemnico "Niners" (7-14) ekipą.

Starto penkete rungtynes pradėjęs Osvaldas Olisevičius per 28 minutes pelnė 19 taškų (4/5 dvit., 3/6 trit., 2/2 baudų) ir buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose.

Puolėjas taip pat atkovojo 2 bei perėmė 1 kamuolį, išprovokavo pražangą, 3 kartus suklydo, dusyk pažeidė taisykles ir surinko 14 naudingumo balų.

Tuo tarpu Bonos "Telekom Baskets" (8-15) su dviem lietuviais išvykoje po pratęsimo 99:102 (31:29, 19:16, 20:22, 17:20, 12:15) nusileido Getingeno "Gottingen" (8-15) krepšininkas.

Nors likus 11 sekundžių iki papildomo laiko pabaigos Alexas Hamiltonas išvedė svečius į priekį, po penkių sekundžių dvitaškį pataikė Harperis Kampas, o šeimininkams praradus kamuolį pergalę baudų metimais užtvirtino Aubrey Dawkinsas.

Po ilgokos pertraukos į rikiuotę grįžęs Deividas Gailius per 8 minutes pasižymėjo tik 2 prarastais kamuoliais ir tiek pat pražangų.

18-metis Simonas Lukošius buvo registruotas rungtynėms, tačiau aikštelėje nepasirodė.