Ne laiku sustoję D. Adomaičio auklėtiniai vis dėlto finišavo pergalingai

Dvyliktąją pergalę Izraelio krepšinio lygos čempionate iškovojo Dainiaus Adomaičio vadovaujama Jeruzalės "Hapoel" (12/5) komanda.

Ji išvykoje 88:80 (28:14, 22:20, 24:19, 14:27) nugalėjo Herclijos "Bnei Herzliya" (7/12) krepšininkus.

D.Adomaičio auklėtiniai po trijų kėlinių pirmavo triuškinančiu skirtumu 74:53 ir jau atrodė, kad rungtynių nugalėtojo klausimas yra išspręstas. Vis dėlto aikštės šeimininkai dar nutarė kilti į paskutinį šturmą ir likus žaisti kiek daugiau nei minutę buvo priartėję iki 4 taškų - 80:84.

Susitelkę svečiai sugebėjo mobilizuotis ir atlaikę paskutinius varžovų bandymus perlaužti rungtynes išlaikė persvarą iki finalinės sirenos - 88:80.

Nugalėtojus į pergalę vedė Suleimanas Braimohas ir Idanas Zalmansonas atitinkamai surinkę 22 ir 19 taškų, Malcolmas Hillas pridėjo 17.

Pralaimėjusiems Maxas Heideggeris įmetė 22, Abdulas Gaddy pridėjo 16.