Šaro kariauna neturėjo vargo su kitu Eurolygos klubu

Dviejų Eurolygoje rungtyniaujančių klubų akistatoje Ispanijos pirmenybėse triumfavo Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai.

Barselonos "Barcelona" (21-3) išvykoje 80:64 (17:14, 24:15, 17:18, 22:18) nepaliko vilčių Valensijos "Valencia" (17-8) ekipai.

Aikštės šeimininkai pirmavo iki priešpaskutinės pirmojo ketvirčio minutės bei antrajame kėlinyje buvo išlyginę rezultatą – 17:17. Tuomet katalonai perėmė žaidimo kontrolę ir nepaleido jos iki susitikimo pabaigos.

Svečiai realizavo 61 proc. (21/33) dvitaškių, 42 proc. (11/26) – tolimų metimų bei laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 33:25.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė atitinkamai 20 ir 11 taškų surinkę Alecas abrinesas (6/8 trit., 5 atk. kam., 25 naud. b.) ir Nikola Mirotičius, 8 pridėjo Adamas Hanga, po 6 – Nickas Calathesas (7 rez. perd.), buvęs žalgirietis Brandonas Daviesas (3/4 dvit., 4 atk. kam., 2 rez. perd., 1 bl.), Rolandas Šmitas ir Pierre Oriola.

Pralaimėjusiems Mike'as Tobey (6/6 dvit., 5 atk. kam., 3 bl., 20 naud. b.) pelnė 13, Vanja Marinkovičius (3/6 trit.) – 9, Nikola Kaliničius (5 rez. perd.) – 8, Fernando san Emetreio – 7, Derrickas Williamsas (1/7 dvit.) – 6 taškus.