Baskų derbyje iš keturių lietuvių labiausiai išsiskyrė R. Giedraitis

Ispanijos pirmenybėse sekmadienį susitiko komandos, kuriose rungtyniauja keturi krepšininkai iš Lietuvos, o pergalę baskų komandų derbyje šventė Eurolygos dalyviai.

Roko Giedraičio ir Tado Sedekerskio atstovaujama Vitorijos "Baskonia" (20-6) išvykoje 85:72 (20:19, 25:16, 24:20, 16:17) įveikė Bilabao "RETAbet" (6-20) ekipą su Arnoldu Kulboka ir Regimantu Miniotu.

Svečiai dar labiau įsitvirtino trečioje turnyrinės lentelės vietoje, o aikštės šeimininkai – pačiame jos dugne.

R.Giedraitis per 32 minutes pelnė 10 taškų (3/4 dvit., 1/3 trit., 1/1 baudos), atkovojo 3 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 pražangas, po sykį suklydo bei prasižengė ir surinko 14 naudingumo balų.

T.Sedekerskis per 11 minučių pridėjo 1 tašką (0/2 dvit., 0/1 trit., 1/1 baudos), 1 sugriebtą kamuolį, 2 išprovokuotas bei 1 asmeninę pražangas.

R.Miniotas per 21 minutę įmetė 5 taškus (1/3 dvit., 1/2 trit.), atkovojo 5 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 pražangas, po 2 kartus suklydo bei pažeidė taisykles ir surinko 8 efektyvumo balus.

A.Kulboka per 23 minutes pelnė 3 taškus (0/2 dvit., 1/4 trit.), atkovojo 3 bei perėmė 2 kamuolius, sykį prasižengė ir užfiksavo 2 naudingumo balus.

"RETABet": Jonathanas Rousselle 18 (3/5 trit., 5 kl.), Quentinas Serronas 10 (2/3 trit.), Ondrejus Balvinas (14 atk. kam.), Johnas Jenkinsas (3/6 trit.) ir Jaylonas Brownas (1/7 dvit., 1/4 trit.) po 9.

"Baskonia": Zoranas Dragičius 25 (4/4 trit.), Rokas Giedraitis ir Luca Vildoza po 10, Achille Polonara (0/4 trit., 5 atk. kam., 4 rez. perd.) ir Tonye Jekiri po 8, Alecas Petersas ir Ilimane Diop po 7.