Dar vieną puikų pasirodymą surengęs E. Kairys buvo naudingiausias savo komandoje

Dar vieną puikų pasirodymą surengęs ir per plauką nuo dvigubo dublio likęs Evaldas Kairys savo komandai laimėti Turkijos pirmenybėse nepadėjo.

Afjonkarahisaro "Belediyespor" (12-13) išvykoje po atkaklios kovos 75:81 (13:23, 22:21, 23:14, 17:23) nusileido Bursos "Bursaspor" (10-15) ekipai.

Likus kiek daugiau nei dviem minutėms svečiai atsiliko 68:79, tačiau nenuleido rankų ir spurtavo 7:0, tačiau to nepakako.

Starto penkete rungtynes pradėjęs E.Kairys per 29 minutes įmetė 18 taškų (5/8 dvit., 8/8 baudų), atkovojo 9 (4 – puolime) bei perėmė 1 kamuolį, blokavo 2 metimus, išprovokavo 6 pražangas, po 2 kartus suklydo bei pažeidė taisykles ir užfiksavo 25 efektyvumo balus.

Rezultatyviau už lietuvį žaidė tik 19 taškų surinkęs praėjusiame sezone Vilniaus "Ryto" marškinėlius vilkėjęs Francisco Cruzas (5 rez. perd.), 12 pridėjo Chrisas Wrightas (13 rez. perd.), 11 – J.P.Macura (3/6 trit.).

Nugalėtojams Marialas Shayokas (7/8 dvit., 4/8 trit., 9 rez. perd., 37 naud. b.) pelnė 32, Xavieras Munfordas – 11, Oguzas Savašas – 10 taškų.