L. Biručio ir L. Beliausko ekipa Madride atsilaikė tris kėlinius

Klubo nuotr.

Antrą pralaimėjimą Ispanijos ACB krepšinio lygos pirmenybėse patyrė Lauryno Biručio ir Lauryno Beliausko atstovaujama Santjago de Kompostelos "Obradoiro" (1/2) ekipa.

Ji šįkart išvykoje 68:78 (13:20, 17:16, 21:15, 17:27)) turėjo pripažinti "karališkojo" Madrido "Real" (3/0) krepšininkų pranašumą.

Po trijų kėlinių rezultatas švieslentėje buvo lygus - 51:51. Vis dėlto Pablo Laso auklėtiniai lemiamo ketvirčio metu įjungė aukštesnę pavarą ir jau įpusėjus kėliniui vienų iš čempionato lyderių pranašumas nebekėlė abejonių.

Nei vienas iš Laurynų šiose rungtynėse nesuspindėjo. Birutis per 8 minutes pelnė 2 taškus (0/2 dvit., 2/2 baudos), atkovojo 2 kamuolius, išprovokavo pražangą bei surinko 3 naudingumo balus.

10 minučių žaidęs Beliauskas taiškais nepasižymėjo (0/2 dvit., 0/2 trit.), atkovojo kamuolį, išprovokavo dvi pražangas, kartą prasižengė bei mačą baigė su -2 naudingumo balais.

Nugalėtojams Vincentas Poirier įmetė 13, Sergio Llullas - 12, Fabienas Causeuras - 11 taškų.

Pralaimėjusių gretose rezultatyviausiai žaidė Henry Ellensonas su 20 taškų, Kassius Robertsonas ir Thomsas Scrubbas pridėjo po 11.