Italijos lygoje debiutavęs O. Olisevičius vedė į pergalę, laimėjo ir P. Soroko klubas

Klubo nuotr.

Dar dviejų lietuvių atstovaujamos komandos sekmadienį pergalingai startavo Italijos pirmenybėse.

Osvaldo Olisevičiaus atstovaujama Emilijos Redžo "Unahotels" (1-0) komanda išvykoje 81:80 (28:23, 18:12, 18:26, 17:19) palaužė Bolonijos "Fortitudo" (0-1) ekipą.

Svečiai minimalų bei pergalingą skirtumą įgijo vos prasidėjus paskutinei minutei, o per likusį laiką Jonas Gudmundssonas nepataikė abiejų baudų metimų bei pro šalį šovė iš toli.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė O.Olisevičius, kuriam tai buvo debiutinis pasirodymas Italijos pirmenybėse.

Starto penkete rungtynes pradėjęs puolėjas per 31 minutę pelnė 18 taškų (7/12 dvit., 0/3 trit., 4/5 baudų), sugriebė 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 6 pražangas, sykį suklydo, dukart prasižengė ir surinko 17 naudingumo balų.

Tuo tarpu Varezės "Openjobmetis" (1-0) klubas su Pauliumi Soroku namie 75:72 (27:12, 11:25, 21:21, 16:14) įveikė Brešos "Germani" (0-1) krepšininkus.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs lietuvis per 16 minučių įmetė 3 taškus (3/6 baudų), atkovojo 5 bei prarado 2 kamuolius, išprovokavo 5 pražangas, 3 kartus prasižengė pats ir užfiksavo 5 efektyvumo balus.