Fantastiško A. Vezenkovo vedamas „Olympiacos“ galingai grįžo į aukščiausiąją lygą

Pirėjo "Olympiacos" (1-0) po dviejų sezonų pertraukos grįžo į Graikijos aukščiausią lygą ir pirmajame mače iškovojo triuškinančią pergalę.

Georgio Bartzoko auklėtiniai namie 103:78 (23:21, 21:22, 28:21, 31:14) nepaliko vilčių Atėnų AEK (0-1) krepšininkams.

Aikštės šeimininkai turėjo vargo tris kėlinius, tačiau galingai iššovė lemiamame ketvirtyje.

Nugalėtojų gretose nesulaikomai žaidė Saša Vezenkovas, kurio sąskaitoje – 27 taškai (9/10 dvit., 3/7 trit.), 11 atkovotų kamuolių (5 – puolime) ir 37 naudingumo balai.

14 taškų pridėjo Kostas Papanikolaou (4/7 trit.), 13 – Giannoulis Larentzakis (3/6 trit.), 12 – Kostas Sloukas (9 rez. perd.).

Buvęs žalgirietis Thomasas Walkupas per 19 minučių įmetė 2 taškus (0/1 dvit., 0/3 trit., 2/2 baudų), atkovojo 4 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 pražangas ir surinko 15 efektyvumo balų.

Svečiams buvęs Vilniaus "Lietuvos ryto" aukštaūgis Stevanas Jelovacas (4/5 trit.) pelnė 21, Ericas Griffinas – 15, Juanas Vauletas (6 atk. kam.) – 11, Quino Colomas (6 atk. kam., 6 rez. perd.) – 10 taškų.