Įspūdinga: R. Jokubaitis atvedė „Barceloną“ į pergalę

Barcelona nuotr.

Puikiai Eurolygoje pasirodęs buvęs žalgirietis Rokas Jokubaitis buvo rezultatyviausias ir naudingiausias žaidėjas Barselonos "Barcelona" (4-0) pergalingame mače Ispanijos pirmenybėse.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai išvykoje 84:68 (18:16, 23:17, 23:12, 20:23) įveikė Bilbao "Surne" (0-4) ekipą su Gyčiu Masiuliu ir Regimantu Miniotu.

Priminsime, kad Gyčio tėvas Tomas Masiulis katalonų klube dirba Š.Jasikevičiaus asistentu.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs R.Jokubaitis per 19 minučių pelnė 22 taškus (6/6 dvit., 2/4 trit., 4/6 baudų), atkovojo kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 3 pražangas ir surinko 22 naudingumo balus.

Abu Bilbao komandos lietuviai rungtynes pradėjo starto penkete, tačiau itin neišsiskyrė.

G.Masiulis per 28 minutes įmetė 5 taškus (0/2 dvit., 1/3 trit., 2/2 baudų), sugriebė 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo pražangą, triskart pažeidė taisykles ir užfiksavo 5 efektyvumo balus.

R.Minioto sąskaitoje – 2 taškai (1/5 dvit., 0/1 trit.), 3 atkovoti bei 2 perimti kamuoliai, rezultatyvus perdavimas, klaida, gautas blokas, 2 pražangos ir -1 naudingumo balas per 23 minutes.

"Surne": Angelas Delgado 15 (7/9 dvit.), Andrew Goudelockas 14 (3/6 trit.), Ludde Hakansonas 9, Rafa Luzas 7, Gytis Masiulis 5 (5 atk. kam.).

"Barcelona": Rokas Jokubaitis 22 (6/6 dvit., 22 naud. b.), Nikola Mirotičius 14 (15 min., 19 naud. b.), Rolandas Šmitas 9 (4/4 dvit., 5 atk. kam.), Nickas Calathesas 8.