Po pertraukos įspūdingai spurtavusi M. Sajaus ekipa prasibrovė į ketvirtfinalį

Solidžiai pasirodžiusio Martyno Sajaus atstovaujama komanda tapo paskutine Vokietijos taurės ketvirtfinalio dalyve.

Boiroto "Medi" namie atitrūko antroje susitikimo pusėje ir 93:84 (21:24, 26:23, 30:12, 16:25) įveikė Hamburgo "Towers" krepšininkus.

Po dviejų kėlinių rezultatas buvo lygus – 47:47. Po ilgosios pertraukos aikštės šeimininkai spurtavo 11:0 ir M.Sajui pataisius komandos draugo metimą įgijo dviženklį pranašumą – 58:47. Dar kartą metimą pakartojęs lietuvis padidino pranašumą iki 68:52.

Buvęs žalgirietis netikėtai gavo žaidimo laiko jau pirmąją lemiamo ketvirčio minutę, kai pakeitė po techninės pražangos ant suolo pasodintą Andreasą Seiphertą.

Viso M.Sajus per 20 minučių įmetė 6 taškus (2/2 dvit., 2/2 baudų), sugriebė 7 kamuolius (4 – puolime), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, 3 sykius suklydo, 4 kartus prasižengė ir užfiksavo 15 efektyvumo balų (antras komandoje).

Nugalėtojų gretose išsiskyrė 22 taškus surinkęs Janari Joesaaras (6 atk. kam.0, 19 pridėjo Marcusas Thorntonas, 11 – Sacaras Animas (3/3 trit.).

Pralaimėjusiems Jaylonas Brownas pelnė 19, Calebas Homesley – 16, Maikas Kotsaras (7/9 dvit.) – 15 taškų.