„Crvena Zvezda“ pasitiks „Žalgirį“ po užtikrintos pergalės Adrijos lygoje

Aba-liga nuotr.

Prieš Eurolygos mače antradienį namie priimant Kauno "Žalgirį" lengvą pergalę Adrijos lygoje čempionės titulą ginanti iškovojo Belgrado "Crvena Zvezda" (8-1).

Duško Ivanovičiaus auklėtiniai savo gerbėjų akivaizdoje 93:77 (25:22, 27:14, 19:26, 22:15) susitvarkė su vienais autsaiderių Boračo "Mornar Bar" (2-9) krepšininkais.

Nugalėtojų gretose ryškiai išsiskyrė Benas Bentilas, kurio sąskaitoje – 26 taškai (7/8 dvit., 3/6 trit.) ir 27 naudingumo balai per 21 minutę.

11 taškų pridėjo Dalioras Iličius (2/7 baudų, 8 atk. kam.), 10 – Ognjenas Dobričius, po 8 – Luca Vildoza (6 rez. perd.), Miroslavas Raduljica ir Nikola Topičius.

Tuo tarpu Belgrado komandos žvaigždė Nemanja Nedovičius per 24 minutes sukrapštė 3 taškus (1/2 dvit., 0/5 trit., 1/1 baudos), sugriebė 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir tenkinosi 2 efektyvumo balais.

Pralaimėjusiems Daronas Russellas (6/17 trit., 5 rez. perd., 10 išpr. pra., 29 naud. b.) pelnė 35 taškus.