Prieš dvikovą Vilniuje „Ryto“ varžovai Tel Avive nukovė „Maccabi“

Herclijos "Bnei Herzliya" (3-6) krepšininkai į Vilnių atvyks geros nuotaikos po pergalės prieš Izraelio grandus.

Trečiadienio Vilniaus "Ryto" varžovai FIBA Čempionų lygos mače Tel Avive po pratęsimo 98:93 (21:9, 18:37, 23:23, 23:16, 13:8) nukovė "Maccabi" (6-2) klubą.

Prasidėjus paskutinei ketvirtojo kėlinio minutei "Maccabi" žvaigždė Lorenzo Brownas prarado kamuolį, o Sandy Cohenas tolimu šūviu išlygino rezultatą – 85:85. Per paskutines 15 ketvirčio sekundes netaikliais tritaškiais apsikeitė Darrunas Hilliardas ir Chrisas Babbas.

Per paskutinę papildomo laiko minutę svečiai net tris atakas užbaigė dėjimais.

Nugalėtojams Maurice'as Kempas (9/13 dvit., 11/11 baudų, 6 atk. kam., 4 per. kam., 39 naud. b.) pelnė 29, Ch.Babbas (6/15 trit., 7 rez. perd., 4 per. kam., 30 naud. b.) – 26, Julianas Gamble'as (8 atk. kam.) – 15, Quintonas Hookeris (1/8 dvit., 3/8 trit., 8 rez. perd.) – 11, Sandy Cohenas (9 atk. kam., 4 rez. perd., 3 per. kam., 21 naud. b.) – 10 taškų.

"Maccabi" gretose išsiskyrė 25 taškus surinkęs Jalenas Adamsas (5 rez. perd., 28 naud. b.), 15 pridėjo D.Hilliardas (5/6 trit., 5 atk. kam.), 14 – Romanas Sorkinas, 9 – Jarellas Martinas (6 atk. kam.), 7 – L.Brownas (2/8 dvit., 1/6 trit., 4 rez. perd., -3 naud. b.).