Vokietijoje Veličkos ir Sušinsko klubas nusileido ALBA, Tubučio ir Beliausko ekipa krito Ulme

Vokietijos pirmenybėse nesėkmes patyrė abi šeštadienį rungtyniavusios komandos, kurių garbę gina žaidėjai iš Lietuvos.

Arno Veličkos ir Mindaugo Sušinsko atstovaujamas Chemnico "Niners" (10-11) klubas išvykoje tik lemiamame kėlinyje 91:101 (29:25, 20:25, 19:18, 23:33) turėjo pripažinti čempionų titulą ginančių Berlyno ALBA (19-2) krepšininkų pranašumą.

A.Velička per 33 minutes pelnė 15 taškų (3/4 dvit., 2/7 trit., 3/4 baudų), atkovojo 6 bei perėmė 3 kamuolius, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, 6 kartus suklydo, sykį prasižengė ir surinko 21 naudingumo balą.

M.Sušinskas per 22 minutes įmetė 4 taškus (2/3 dvit., 0/2 trit.), atkovojo bei perėmė po 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, sykį suklydo, triskart pažeidė taisykles ir užfiksavo 6 efektyvumo balus.

Frankfurto "Skyliners" (5-18) su Einaru Tubučiu ir Laurynu Beliausku taip pat svečiuose 79:84 (28:24, 25:22, 16:25, 10:23) nusileido Ulmo "Ratiopharm" (12-10) ekipai.

E.Tubutis per 24 minutes pelnė 14 taškų (5/7 dvit., 1/2 trit., 1/1 baudos), sugriebė 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, dukart prasižengė ir surinko 18 naudingumo balų.

L.Beliauskas per 26 minutes pridėjo 9 taškus (3/7 trit.), 4 rezultatyvius perdavimus, 1 klaidą, 3 pražangas ir 6 efektyvumo balus.