Solidų M. Blaževičiaus pasirodymą dramatiškai laimėtame mače sustabdė pražangos

Marekas Blaževičius solidžiai išnaudojo savo laiką aikštėje, o jo atstovaujama komanda iškovojo pergalę Ispanijos pirmenybėse.

Santjago de Kompostelos "Obradoiro" (11-11) išvykoje po atkaklios kovos 79:78 (16:13, 13:12, 28:16, 22:3732:27) palaužė Saragosos "Casademont" (7-15) krepšininkus.

Likus 15 sekundžių iki ketvirtojo kėlinio pabaigos aikštės šeimininkai sumažino skirtumą iki minimumo – 77:78. Kassiusas Robertsonas realizavo tik vieną baudų metimą, varžovai nepataikė iš toli, o kamuolį puolime atkovojęs Christianas Wekowulu priešpaskutinę sekundę išprovokavo pražangą. Pratęsimą galėjęs išplėšti aukštaūgis pataikė tik pirmąjį baudų metimą.

Starto penkete rungtynes pradėjęs M.Blaževičius vos per 15 minučių įmetė 8 taškus (3/4 dvit., 2/2 baudų), sugriebė 4 kamuolius, išprovokavo 2 pražangas, sykį suklydo ir su 7 efektyvumo balais baigė pasirodymą dėl išnaudoto pražangų limito.

Rezultatyviau už lietuvį žaidė tik atitinkamai 28 ir 15 taškų surinkę K.Robertsonas (5/10 trit., 6 atk. kam., 26 naud. b.) ir Thomasas Scrubbas (6/6 dvit., 6 atk. kam.) bei 11 pridėjęs Philas Scrubbas (4 rez. perd.).

Pralaimėjusiems Justinianas Jessupas (4/8 trit.) pelnė 20, Aday Mara (5 atk. kam., 3 bl., 22 naud. b.) – 15 taškų.