Ispanijoje – triuškinanti „Real“ bei nelengva „Valencia“ pergalės

Sekmadienio popietę Ispanijos pirmenybėse pergales iškovojo dvi Eurolygoje dalyvaujančios komandos.

Madrido "Real" (19-3) savo aikštėje 86:65 (11:15, 27:13, 26:13, 22:24) sutriuškino Bilbao "Surne" (9-13) ekipą.

Šalies čempionai realizavo 60 proc. (24/40) dvitaškių, o kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo 41:30.

"Real" vyriausiais treneris Chusas Mateo po dvigubos Eurolygos savaitės leido pailsėti milžinui Walteriui Tavaresui.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė 16 taškų surinkęs Fabienas Causeuras bei po 14 pridėję Alberto Abalde (2/3 trit., 8 atk. kam.) ir 18-metis Eli Ndiaye.

Svečių komandoje pasižymėjo po 10 taškų įmetę Michaele'as Kyseris ir Alexas Reyesas.

Tuo tarpu Valensijos "Valencia" (12-10) išvykoje tik po atkaklios kovos 79:75 (26:19, 20:13, 9:20, 24:23) palaužė Žironos "Basquet" (8-14) krepšininkus.

Alexo Mumbru auklėtiniai per du ketvirčius susikrovė solidų pranašumą, tačiau po ilgosios pertraukos pralaimėjo kėlinį 9:20 ir turėjo atlaikyti tolimesnį varžovų šturmą.

Nugalėtojams Xabi Lopezas-Arostegui pelnė 16, Victoras Claveras (3/4 trit., 2 bl.) – 14, Bojanas Dubljevičius (5 atk. kam.) – 11, Chrisas Jonesas (5 rez. perd.) – 10 taškų.

Pralaimėjusių gretose išsiskyrė atitinkamai 22 ir 13 taškų surinkę Kameronas Tayloras (8/8 dvit., 9 atk. kam., 28 naud. b.) ir Roko Prkačinas.

38-erių Ispanijos krepšinio garsenybė Marcas Gasolis per 22 minutes įmetė 4 taškus, sugriebė 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą ir užfiksavo 5 efektyvumo balus.