A. Kulboka šaudė pro šalį, o jo komanda solidžiai pasipriešino Eiurolygos lyderiams

Arnoldas Kulboka šaudė pro šalį, o jo atstovaujama komanda Graikijos pirmenybėse pralaimėjo nesėkmių dar nepatyrusiems čempionams.

Patrų "Promitheas" (10-8) išvykoje 77:89 (17:26, 13:16, 24:17:23:30) nusileido Pirėjo "Olympiacos" (17-0) krepšininkams.

Svečiai ketvirtajame kėlinyje buvo sumažinę skirtumą iki 58:63, tačiau rimčiau įkąsti Eurolygos lyderiams nepavyko.

Starto penkete rungtynes pradėjęs A.Kulboka per 25 minutes įmetė 2 taškus (1/3 dvit., 0/6 trit., 0/1 baudos), atkovojo 7 bei perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, dukart prasižengė ir užfiksavo 1 efektyvumo balą.

Svečių gretose išsiskyrė 19 taškų surinkęs Joe Thomassonas (3/6 trit.) bei po 13 pridėję Anthony Cowanas (6 rez. perd.) ir Vasilis Mouratos (3/5 trit.).

Nugalėtojams Alecas Petersas (1/5 trit.) pelnė 16, Moustapha Fallas (8 atk. kam.) – 13, Saša Vezenkovas (1/5 trit.) – 12 taškų.