M. Grigonis ir „Panathinaikos“ įveikė AEK su M. Kuzminsku

Graikijos taurės ketvirtfinalyje Mariaus Grigonio atstovaujama Atėnų „Panathinaikos“ 79:72 (20:15, 19:15, 20:18, 20:24) nugalėjo Atėnų AEK klubą, kurio garbę gina Mindaugas Kuzminskas.

Pusfinalyje „Panathinaikos“ lauks Salonikų PAOK ir Salonikų „Aris“ poros nugalėtojas.

Nugalėtojams M. Grigonis per 31 minutę pelnė 11 taškų, atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 pražangas, padarė 1 klaidą, 3 sykius prasižengė ir surinko 15 naudingumo balų.

Pralaimėjusiems M. Kuzminskas per 28 minutes pelnė 16 taškų, atkovojo 8 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, padarė 1 klaidą, blokavo 1 varžovo metimą, išprovokavo 2 pražangas ir surinko 23 naudingumo balus.

„Panathinaikos“ gretose rezultatyviausiai žaidė Konstantinos Mitoglou, kuris pelnė 22 taškus, atkovojo 9 kamuolius ir surinko 29 naudingumo balus.

Mathiasas Lessortas pridėjo 16 taškų ir sugriebė 10 kamuolių.

AEK ekipai Jordanas McRae'us įmetė 14 taškų.