Katalonijos derbyje – M. Gebeno ekipos pergalė

Martinas Gebenas puikiai išnaudojo savo laiką aikštėje, to jo atstovaujama komanda Ispanijos pirmenybėse stebuklingai Katalonijos klubų derbį.

Manresos BAXI (13-11) išvykoje po itin dramatiškos kovos 83:81 (29:16, 23:19, 6:24, 25:22) palaužė Badalonos "Joventut" (14-10) krepšininkus.

Svečiai per pirmąją susitikimo pusę susikrovė 17 taškų pranašumą (52:35), tačiau po ilgosios pertraukos sugebėjo pralaimėti kėlinį net 6:24, o lemiamame ketvirtyje užsimezgė itin atkakli kova.

Likus 2 sekundėms Andresas Felizas pataikė dvitaškį, kuris jau atrodė pergalingas. Tačiau su tuo nesutiko latvis Marcis Šteinbergas, kuriam pakako laiko taikliam tolimam šūviui.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs M.Gebenas per 14,5 minutės įmetė 8 taškus (3/6 dvit., 0/1 trit., 2/3 baudų), sugriebė 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 5 pražangas, gavo bloką ir sukaupė 11 efektyvumo balų.

Rezultatyviau už lietuvį žaidė tik atitinkamai 18 ir 16 taškų surinkę Devinas Robinsonas (7/8 dvit., 4/4 baudų) ir Bancou Badio (3/7 trit.) bei 12 pridėjęs M.Šteinbergas (2/3 trit.).

Pralaimėjusiems A.Felizas (9/14 dvit., 1/7 trit., 25 naud. b.) pelnė 28, Andrew Andrewsas (3/6 trit.) – 13, Vladimiras Brodziansky (2/7 dvit., 1/6 trit., 8 atk. kam.) ir Shannonas Evansas – po 11 taškų.