Rezultatyviai žaidęs M. Kuzminskas neišgelbėjo nuo dramatiškos nesėkmės

Mindaugas Kuzminskas žaidė rezultatyviai, tačiau tai neišgelbėjo jo atstovaujamo Atėnų AEK (8-12) nuo nesėkmės Graikijos pirmenybėse.

Joano Plazos auklėtiniai namie po dramatiškos kovos 87:91 (14:17, 18:23, 29:20, 26:31) nusileido Patrų "Promitheas" (12-8).

Likus 18 sekundžių iki dvikovos pabaigos šeimininkai atsiliko vos 85:86, tačiau po varžovų realizuotų baudų metimų prarado kamuolį bei viltį į pergalę.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs M.Kuzminskas per 27 minutes įmetė 14 taškų (5/8 dvit., 0/3 trit., 4/4 baudų), atkovojo 2 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 pražangas, sykį suklydo, 4 kartus pažeidė taisykles ir sukaupė 11 naudingumo balų.

Rezultatyviau už lietuvį žaidė 16 taškų surinkęs Jordanas Morganas (6/7 dvit., 8 atk. kam., 25 naud. b.) bei po 15 pridėję Brandonas Knightas (6 rez. perd.), Jordanas McRae ir Ioannis Kouzeloglou.

Šį sezoną Kauno "Žalgiryje" trumpai rungtyniavęs Austinas Hollinsas per 23 minutes sukrapštė 3 taškus (0/1 dvit., 1/4 trit.), sugriebė 6 kamuolius ir užfiksavo 1 efektyvumo balą.

Nugalėtojams Hunteris Hale'as (3/8 dvit., 2/7 trit., 5 rez. perd.) pelnė 21, Cameronas Reynoldsas (2/6 trit.) – 13 taškų.