G. Žibėnas: „Neturiu jokių priekaištų savo žaidėjams“

Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) finalas nesibaigia – Kauno „Žalgiris“ dar bent vienam mačui pratęsė kovą dėl trofėjaus.

Andrea Trinchieri auklėtiniai namų arenoje 91:81 (25:15, 22:21, 19:20, 25:25) nugalėjo Vilniaus „Rytą“ ir sušvelnino serijos rezultatą.

Finalo serijoje iki trijų pergalių Kauno klubas du pirmuosius mačus pralaimėjo po pratęsimų, tad šia pergale prisivijo varžovus – 1:2.

Po mačo „Ryto“ vyr. Giedrius Žibėnas nenorėjo kalbėti apie teisėjus.

„Šiandien mes nežaidėme gerai. Leidome varžovams kažkiek per anksti pajusti rungtynes. Neturiu jokių priekaištų savo žaidėjams. Serija tęsiasi, niekas nesikeičia – mums reikia laimėti vienerias rungtynes.

Nekalbėsime apie teisėjus. „Rytas“ nėra tas klubas, kuris prašys geresnių sąlygų kitoms rungtynėms.

Stengsimės surasti daugiau rezervų. Žiūrėsime video, analizuosime. Dabar karštam sunku pasakyti“, - kalbėjo G. Žibėnas.