TOP naujienos
Su „Žalgiriu“ atsisveikinęs M. Wrightas apsisprendė, kur žais kitą sezoną
LKL, kurią remia Betsson nuotr.
Kauno „Žalgirio“ komandoje solidžiai rungtyniavęs Mosesas Wrightas oficialiai paliko Lietuvą.
Tiesa, aukštaūgis ilgai be darbo nebus.
Skelbiama, jog amerikietis po ilgų diskusijų priėmė sprendimą dėl ateities. Jis karjerą tęs Ispanijoje.
Pasak pranešimo, krepšininkas baigė derybas su „Barcelona“ ekipa.
Lietuvos čempionas su „Barcelona“ pasirašys dvejų metų kontraktą ir per sezoną uždirbs apie 2 mln. eurų.
Primename, kad M. Wrighto ir „Barcelona“ susitarimas galėjo žlugti, kai paaiškėjo, jog Xavi Pascualis palieka klubą.
Galiausiai „Barcelona“ vadovams pavyko įtikinti atletą pasirinkti jų komandą.
Aukštaūgis šį sezoną Eurolygoje vidutiniškai per 24 minutes pelno po 13,2 taško, atkovoja po 6,5 kamuolio ir renka po 17,1 naudingumo balo.
LKL pirmenybėse M. Wrightas vidutiniškai rinko po 10,2 taško, 4,6 atkovoto kamuolio, 1 rezultatyvų perdavimą ir 12,5 naudingumo balo.
Krepsiniozinios.lt

