Aiškėja, kiek krito E. Ulanovo vertė

Aiškėja, kiek krito E. Ulanovo vertė

Zalgiris.lt nuotr.

Šešerius metus „Žalgiryje“ praleidęs Edgaras Ulanovas vasarą sugrįžo į Kauną. Lietuvos čempionai su 29-erių 199 cm ūgio puolėju sudarė vienerių metų sutartį.Tiesa, šis sezonas E. Ulanovui nesiseka taip, kaip jis pats norėtų. Eurolygoje lietuvis vidutiniškai per 24 minutes pelno po 5,3 taško, atkovoja po 3,6 kamuolio, atlieka po 1,3 rezultatyvaus perdavimo, padaro po 1,3 klaidos bei renka po 6,4 naudingumo balo.

Kaip jau rašėme, šį sezoną E. Ulanovas uždirba apie 400 tūkst. eurų. Tuo metu praėjusį sezoną „Fenerbahče“ klube atletas gaudavo apie 850 tūkst. eurų.

Krepsiniozinios.lt žiniomis, E. Ulanovo rinkos vertė šiuo metu krito ženkliai ir yra apie 200-300 tūkst. eurų. Puolėjas dar turi pusę sezono, kad pagerintų savo žaidimą ir vertę.


Nėra abejonių, kad „Žalgiris“ vasarą bandys išlaikyti lietuvį savo gretose.

Primename, kad E. Ulanovas išaugo „Žalgirio“ sistemoje, kelerius metus rungtyniavo dublerių ekipoje, išbandė jėgas kitose LKL komandose, o 2014 m. debiutavo pagrindinėje „Žalgirio“ sudėtyje ir žaidė Kaune iki 2020 m. vasaros.

Geriausius statistinius rodiklius jis rodė 2017–2018 m. sezone, kai žalgiriečiai pasiekė Eurolygos finalo ketverto turnyrą ir jame užėmė trečią vietą. Tuomet E.Ulanovas pelnydavo po 7,5 taško,  atkovodavo po 4,1 kamuolio ir rinkdavo po 10,9 naudingumo balų.

Jis padėjo klubui laimėti 6 LKL čempionų titulus, dusyk (2017 ir 2019 m.) tapęs naudingiausiu LKL finalo serijos žaidėju.Krepsiniozinios.lt

Video rekomendacijos: