J. Valančiūno dvigubas dublis negelbėjo: „Grizzlies“ NBA sezonas – baigtas (VIDEO)

Jono Valančiūno atstovaujamai Memfio „Grizzlies“ ekipai nepavyko patekti į Vakarų konferencijos atkrintamąsias varžybas.

„Grizzlies“ papildome mače 122:126 (19:31, 33:27, 42:31, 28:37) pralaimėjo Portlando „Trail Blazers“ komandai ir taip baigė savo pasirodymą šiame sezone.

Portlando ekipa, kuriai pakako vienintelio laimėjimo, išlaikė aštuntąją vietą Vakarų konferencijoje ir pirmajame atkrintamųjų etape susikaus su Los Andželo „Lakers“.

J. Valančiūnas pralaimėtojams per 34 minutes surinko 22 taškus (8/12 dvit., 0/4 trit., 6/6 baud.), atkovojo 17 kamuolių bei atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Sėkmingas rungtynes sužaidė Jusufas Nurkičius, kuris per 41 minutę atseikėjo 22 taškus (6/11 dvit., 2/3 trit., 4/9 baudos), sugriebė 21 kamuolį, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus ir 5 sykius suklydo.

Verta paminėti, kad bosnis rungtyniavo ypatingomis aplinkybėmis, nes prieš rungtynes sužinojo, jog mirė koronavirusu užsikrėtusi jo močiutė.

Įdomu tai, jog „Trail Blazers“ rungtynėse turėjo verstis be starto penkete pasirodžiusio Zacho Collinso, kuris sužaidus vos 8 minutes nebegalėjo tęsti susitikimo dėl traumos.

„Trail Blazers“: Damianas Lillardas 31 (10 rez. perd.), C.J. McCollumas 29, Jusufas Nurkičius 22 (21 atk. kam.), Carmelo Anthony 21.

„Grizzlies“: Ja Morantas 35 (8 rez. perd.), Jonas Valančiūnas 22 (17 atk. kam., 6 rez. perd.), Dillonas Brooksas ir Brandonas Clarke‘as po 20.