J. Morantas ketverias rungtynes žaidė su lūžusiu pirštu

Jono Valančiūno bendraklubis ir Memfio "Grizzlies" komandos lyderis Ja Morantas paskutines ketverias NBA sezono rungtynes žaidė traumuotas.

Penktadienį "grizliai" 122:126 pralaimėjo lemiamą mačą Portlando "Trail Blazers" krepšininkams ir nepateko į atkrintamąsias varžybas.

Kylanti lygos žvaigždė ir realiausias pretendentas į metų naujoko titulą per 42 minutes įmetė 35 taškus (10/22 dvit., 3/6 trit., 6/8 baudų), sugriebė 4 atšokusius kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, tačiau net 8 kartus suklydo.

"Žaidžiau su nykščio lūžimu pradedant nuo mačo prieš "Raptors". Atiduodu visas jėgas į nieką nežiūrėdamas. Niekada nepasiduodu", - po dvikovos teigė su nykščio įtvaru žaidęs J.Morantas.

Šiame NBA lygos sezone 21 metų 191 cm ūgio įžaidėjas vidutiniškai per 31 minutę rinko 17,8 taško (33,5 proc. trit.), atkovojo 3,9 bei perėmė po 1 kamuolį ir atliko 7,3 rezultatyvaus perdavimo.