G. Antetokounmpo patyrė traumą, o „Bucks“ po pratęsimo įveikė „Heat“ (VIDEO) (Kiti rezultatai)

Pirmą pergalę NBA Ryto konferencijos pusfinalyje iškovojo Milvokio „Bucks“ ekipa, kuri po pratęsimo 118:115 (22:31, 28:17, 35:40, 22:9, 11:8) nugalėjo Majamio „Heat“ komandą ir sušvelnino serijos rezultatą iki 1:3.

Tiesa, „Bucks“ jau antrojo kėlinio pradžioje neteko savo lyderio Giannio Antetokounmpo. Graikas verždamasis varžovų krepšio link pakreipė čiurną ir iškrito iš rikiuotės.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Khrisas Middletonas, kuris įmetė 36 taškus, atkovojo 8 kamuolius bei atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

„Heat“: Bamas Adebayo 26 (12 atk. kam., 8 rez. perd.), Duncanas Robinsonas 20, Jae Crowderis 18, Jimmy Butleris ir Goranas Dragičius (8 rez. perd.) po 17, Tyleris Herro 11.

„Bucks“: Khrisas Middletonas 36 (8 atk. kam., 8 rez. perd.), Giannis Antetokounmpo 19, Brookas Lopezas ir Ericas Bledsoe (10 atk. kam.) po 14, George'as Hillas 12, Donte DiVincenzo 10.

Kitos serijos rungtynės įvyks trečiadienį.

Tuo tarpu antausį pirmame serijos mače gavę Los Andželo „Lakers“ pasiekė revanšą rezultatu 117:109 (36:20, 31:31, 23:41, 27:17) prieš Hjustono „Rockets“ ir išlygino serijos rezultatą 1-1.