NBA vicečempionai pirmąją pergalę iškovojo patiesdami Z. Williamsono vedamus „Pelicans“ (VIDEO)

Pirmąją pergalę naujajame sezone iškovojo Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) vicečempionas Majamio "Heat" (1/1) klubas.

Eriko Spoelstros auklėtiniai namie 111:98 (29:26, 37:27, 22:26, 23:19) įveikė Naujojo Orleano "Pelicans" (1/1) krepšininkus.

Po ilgosios pertraukos aikštelėje nepasirodė "Heat" žvaigždė Jimas Butleris. Kaip praneša Shamsas Charania, gynėjas negalėjo tęsti rungtynių dėl čiurnos skausmų.

Krepšininkas nedidelę traumą patyrė pirmajame sezono mače prieš Orlando "Magic", jo žaidimas šiandien kėlė abejonių iki pat susitikimo pradžios.

Be vieno lyderių likę aikštės šeimininkai pralaimėjo trečią ketvirtį, tačiau susigrąžino žaidimo kontrolę lemiamame kėlinyje ir tik jo pabaigoje leido sumažinti skirtumą.

Nugalėtojai realizavo 43,2 proc. (16/37) tolimų metimų, svečiai - vos 28,6 proc. (10/35).

"Heat": Duncanas Robinsonas 23 (7/13 trit., 5 atk. kam.), Goranas Dragičius 18 (0/4 trit., 9 rez. perd., 4 per. kam.), Bamas Adebayo 17, Avery Bradley 12, Tyleris Herro ir Preciousas Achiuwa po 11, Meyersas Leonardas 9 (3/5 trit.).

"Pelicans": Zionas Williamsonas 32 (1/19 dvit., 11/15 baudų), Brandonas Ingramas 28 (4/8 trit.), Joshas Hartas 12 (9 atk. kam.), J.J.Redickas 8 (1/5 trit.), Lonzo Ballas (2/8 trit., 6 rez. perd.) ir Stevenas Adamsas (9 atk. kam.) po 6.