LaVaras: kodėl LaMelo turi kilti nuo suolo?

Garsiosios Ballų šeimos galva LaVaras įsitikinęs, kad jo sūnus LaMalo gali jau debiutiniame sezone susitvarkyti su Šarlotės "Hornets" pagrindinio atakų organizatoriaus vaidmeniu.

19-metis krepšininkas pirmajame NBA lygos sezono mače prieš Klivlando "Cavaliers (114:121) pakilo nuo atsarginių žaidėjų suolelio ir per 16 minučių taškų nepelnė (0/2 dvit., 0/3 trit.), atkovojo 1 bei perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir 3 kartus suklydo.

- Ar LaMelo vertas gauti vietą starto penkete artimiausiu metu?

- Kokiu dar artimiausiu metu? Jis vertas jau dabar! LaMelo žaidžia profesionaliame lygyje nuo 16-os. Jis yra pasirengęs.

- Ar turi LaMelo starto penkete pakeisti Devonte'ą Grahamą?

- Čia klausimas treneriui, tačiau jei klubas investuoja į LaMelo, kodėl jis turi kilti nuo suolo?

D.Grahamas šiame mače per 37 minutes įmetė 10 taškų (2/4 dvit., 2/9 trit.), sugriebė 3 atšokusius kamuolius ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Trečiuoju šaukimu NBA naujokų biržoje pasirinktas L.Ballas profesionalo karjerą pradėjo prieš trejus metus Lietuvoje, Prienų-Birštono "Vytauto" komandoje.

Priešsezoninėse rungtynėse 201 cm ūgio įžaidėjas vidutiniškai per 22 minutes rinko 8,5 taško (26,2 proc. metimų iš žaidimo, 27,3 proc. trit.), atkovojo po 5 kamuolius, atliko 3,8 rezultatyvaus perdavimo, tačiau klydo 3,5 karto.