I. Brazdeikiui sužaidus kukliau, nutrūko ir jo ekipos pergalių serija (VIDEO)

Ignui Brazdeikiui sužaidus kiek blankiau nutrūko ir jo atstovaujamos komandos trijų pergalių serija NBA Plėtojimosi lygoje.

Vestčesterio "Knicks" (6-5) Orlando "burbule" subyrėjo lemiamame kėlinyje ir 115:127 (31:22, 38:35, 29:33, 17:37) nusileido "Raptors 905" (8-3) krepšininkams.

I.Brazdeikis visus savo taškus pelnė iki ilgosios pertraukos. Puolėjas per 28 minutes įmetė 10 taškų (2/7 dvit., 2/8 trit.), sugriebė 6 atšokusius kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, gavo bloką, po 3 kartus suklydo bei prasižengė.

Rezultatyviau už lietuvį žaidė tik atitinkamai 25 ir 20 taškų surinkę Jaredas Harperis (3/5 trit., 7 rez. perd.) ir Mylesas Powellas (5 rez. perd.) bei 18 pridėjęs Jamesas Youngas (7 atk. kam., 6 rez. perd.).

Nugalėtojams Alize'as Johnsonas (14/18 dvit., 17 atk. kam., 5 rez. perd.) pelnė 36, Mattas Morganas (5/9 trit., 10 rez. perd.) ir Henry Ellensonas - po 19, Nickas Stauskas (3/9 dvit., 3/8 trit.) - 15 taškų.