D. Sabonio sėkmingo žaidimo nepakako - „Pacers“ nusileido „Knicks“ ekipai (VIDEO)

Po atkaklios kovos pralaimėjimą NBA lygoje patyrė Domanto Sabonio atstovaujama Indianos „Pacers“ (15/17) ekipa, kuri išvykoje 107:110 (32:23, 20:31, 26:27, 29:29) nusileido Niujorko „Knicks“ (17/17) krepšininkams.

Lietuvis šiame mače per 36 minutes pelnė 15 taškų, atkovojo 7 kamuolius, atliko 9 rezultatyvius perdavimus, padarė 5 klaidas ir prasižengė 4 kartus.

Aplamai šį sezoną D. Sabonis renka po 21,6 taško, 11,5 atkovoto kamuolio bei 5,8 rezultatyvaus perdavimo.

„Pacers“ ekipoje rezultatyviausiai žaidė 20 taškų pelnęs Dougas McDermottas.

Tuo metu „Knicks“ komandoje nesustabdomas buvo Julius Randle'as, kuris per 41 minutę įmetė 28 taškus, atkovojo 10 kamuolių ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

„Pacers“: Dougas McDermottas 20, T.J. McConnellas (6 atk.kam., 12 rez.perd.) 17, D. Sabonis (7 atk.kam., 9 rez.perd.) 15, Justinas Holiday 13, Mylesas Turneris 11.

„Knicks“: Julius Randle'as (10 atk.kam., 6 rez.perd.) 28, R.J. Barrettas (7 atk.kam.) 24, Derrickas Rose'as (11 rez.perd.) 17, Immanuelis Quickley 10.

Kitas rungtynes „Pacers“ žais antradienį, kuomet susikaus su Filadelfijos „76ers“.