J. Valančiūnas prisidėjo prie pergalę „Pelicans“ komandai atnešusios paskutinės atakos

Penkioliktą pergalę Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionate iškovojo Naujojo Orleano „Pelicans“ (15/26) komanda su Jonu Valančiūnu.

Lietuvio atstovaujamas klubas savo aikštelėje 128:125 (35:36, 30:23, 32:30, 31:36) įveikė Minesotos „Timberwolves“ (20/21) ekipą.

J. Valančiūnas per 28 minutes pelnė 13 taškų (dvitaškiai 3/7, baudų metimai 7/9), atkovojo 12 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir suklydo 4 sykius.

Tiksint paskutinėms 3 sekundėms ir esant lygiam rezultatui 125:125 J. Valančiūnas kamuolį perdavė komandos draugui Brandonui Ingramui, kuris taikliai švystelėjo kamuolį iš toli, taip išplėšdamas pergalę. Iš viso B. Ingramas per 36 minutes pelnė 33 taškus (tritaškiai 6/7) ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 33 (3-6/7, 9 rez. perd., 5 kld.), Joshas Hartas 21 (9 atk. kam., 5 rez. perd.), Herbertas Jonesas 14, Jonas Valančiūnas (12 atk. kam., 5 rez. perd., 4 kld.) ir Jaxsonas Hayesas (2-5/5) po 13.

„Timberwolves“: Anthony Edwardsas 28 (3-6/12 trit.), Karlas-Anthony Townsas 26 (8 atk. kam., 5 rez. perd.), D'Angelo Russellas (3-4/10, 10 rez. perd.) ir Malikas Beasley (3-6/8) po 18.