D. Sirvydis vedė į pergalę prieš I. Brazdeikio ekipą, A. Kulboka pasirodė blankiai

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) G lygoje šeštadienį galėjo įvykti krepšininkų iš Lietuvos akistata.

Deivido Sirvydžio atstovaujama Detroito "Motor City Cruise" (7-1) komanda savo gerbėjų akivaizdoje 113:100 (27:22, 25:21, 31:25, 30:32) įveikė Leiklando "Magic" (2-6) su dvikovai registruotu, tačiau aikštėje taip ir nepasirodžiusiu Ignu Brazdeikiu.

Starto penkete rungtynes pradėjęs D.Sirvydis antrame mače iš eilės buvo rezultatyviausias savo klube.

Vilnietis per 37 minutes surinko 22 taškus (1/6 dvit., 6/11 trit., 1/1 baudos), atkovojo 7 bei perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, gavo bloką ir dukart suklydo.

18 taškų pridėjo Justinas Turneris, 15 – Chrisas Smithas, po 14 – Cheikas Diallo (15 atk. kam.) ir ShawnDre Jonesas, 13 – Jaylenas Johnsonas (11 atk. kam., 2 bl.).

Pralaimėjusiems Jeffas Dowtinas (3/5 trit., 7 atk. kam., 7 rez. perd.) pelnė 26, B.J.Johnsonas (1/8 trit.) – 20 taškų.

Tuo tarpu rungtynės visiškai nesusiklostė Arnoldui Kulbokai, kurio atstovaujama Grinsboro "Swarm" (3-3) namie 109:118 (29:23, 26:25, 29:30, 25:30) nusileido Delavaro "Blue Coats" (4-2) krepšininkams.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs lietuvis per 24 minutes prametė vienintelį dvitaškį ir abu tritaškius, atkovojo bei prarado po kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą ir sykį prasižengė.

Jo komandoje išsiskyrė atitinkamai 26 ir 19 taškų surinkę Jamesas Bouknightas (11 atk. kam., 7 rez. perd., 7 kl.) ir Kai Jonesas (16 atk. kam., 2 bl.).

Nugalėtojams 28 taškus pelnė Jaredas Brownridge'as, 25 – Paulas Reedas (14 atk. kam., 3 bl.).