J. Valančiūnas dvigubu dubliu prisidėjo prie „Pelicans“ pergalės Detroite

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionate pergalę iškovojo Naujojo Orleano „Pelicans“ (19/32) ekipa su Jonu Valančiūnu.

Naujojo Orleano krepšininkai svečiuose 111:101 (31:33, 26:32, 27:22, 27:14) nugalėjo Detroito „Pistons“ (12/38) komandą.

„Pelicans“ klubas Vakaruose žengia vienuoliktas, Detroito krepšininkai Rytuose yra keturiolikti.

J. Valančiūnas per 29 minutes pelnė 13 taškų (dvitaškiai 4/8, tritaškiai 0/1, baudų metimai 5/6), atkovojo 13 ir perėmė kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą ir 4 kartus suklydo.

Rezultatyviausiai iš nugalėtojų rungtyniavęs Brandonas Ingramas likus žaisti mažiau nei dvi minutes užsidirbo antrąją techninę pražangą už žaismingą rėkimą ant buvusio bendraklubio Franko Jacksono ir buvo išvarytas iš aikštės.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 26, Nickeilas Alexanderis-Walkeris 14, Jonas Valančiūnas 13 (13 atk. kam.), Trey‘us Murphy 12 (5 atk. kam.), Willy Hernangomezas 11.

„Pistons“: Cory Josephas 18 (3-1/5), Jerami Grantas 17, Frankas Jacksonas 14 (3-1/7), Hamidou Diallo 12.