Rezultatyvaus D. Sirvydžio komanda pranoko G lygoje debiutavusio J. Timmos ekipą

Rezultatyviai žaidusio Deivido Sirvydžio atstovaujama komanda iškovojo dar vieną pergalę NBA dukterinėje G lygoje.

Detroito "Motor City Cruise" (9-3) išvykoje 118:104 (33:20, 32:24, 27:28, 26:32) nugalėjo Leiklando "Magic" (2-10) krepšininkus.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs D.Sirvydis per 24 minutes įmetė 13 taškų (2/3 dvit., 3/6 trit., 0/1 baudos), sugriebė 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, gavo bloką ir kartą prasižengė.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė po 23 taškus surinkę Sabenas Lee (14 rez. perd., 2 bl., 5 kl.) ir Luka Garza (11/17 dvit., 7 atk. kam.) bei 22 pridėjęs Cassiusas Stanley.

Aikštės šeimininkams Jeffas Dowtinas (7 atk. kam.) pelnė 20, Aleemas Fordas (8 atk. kam.) ir Devinas Cannady – po 16 taškų.

Kaip jau rašėme, Janis Timma su žmona Anna Sedakova persikraustė gyventi į Majamį ir nekabino sportbačių ant vinies, o sukirto rankomis su Lakelando komanda, o šiąnakt debiutavo jos gretose.

Latvio sąskaitoje – 13 taškų (2/3 dvit., 3/12 trit.), 8 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai ir 2 blokai per 37 minutes.