J. Valančiūnas spindėjo, kai to reikėjo labiausiai

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionate prie dvidešimt pirmos Naujojo Orleano „Pelicans“ (21/32) komandos pergalės svariai prisidėjo Jonas Valančiūnas.

Lietuvio atstovaujamas klubas svečiuose 120:107 (26:21, 23:33, 38:23, 33:30) nugalėjo Hjustono „Rockets“ (15/38) ekipą. „Pelicans“ laimėjo trečią kartą iš eilės ir pakilo į dešimtąją vietą Vakaruose, kuri leistų žaisti įkrintamosiose varžybose.

Lemiamu metu J. Valančiūnas surengė individualų spurtą 7:1, taip savo komandai sukraudamas dviženklę persvarą (108:94). 12 iš savo taškų lietuvis pelnė ketvirtajame kėlinyje, tapdamas vienu pagrindinių pergalė kalvių.

J. Valančiūnas iš viso per 27 minutes pelnė 18 taškų (dvitaškiai 4/9, tritaškiai 1/1, baudų metimai 7/10), atkovojo 5 ir perėmė kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, 2 kartus suklydo ir išnaudojo pražangų limitą.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 33 (12 rez. perd.), Jaxsonas Hayesas 21 (7 atk. kam.), Jonas Valančiūnas 18 (5 atk. kam.), Joshas Hartas 13 (7 atk. kam., 4 rez. perd., 3 per. kam.).

„Rockets“: Christianas Woodas 22 (8 atk. kam.), Garrisonas Mathewsas (3-5/9) ir Jalenas Greenas (3-0/4) po 18, Jae‘Seanas Tate‘as 15, Joshas Christopheris 12.