D. Sabonis sugrįžo nesėkmingai, „Pacers“ patyrė pralaimėjimą (VIDEO)

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionate pralaimėjimą patyrė Indianos „Pacers“ (19/36) ekipa su Domantu Saboniu.

Indianos klubas svečiuose 85:98 (27:12, 20:24, 21:25, 17:37) neatsilaikė prieš Klivlando „Cavaliers“ (33/21) komandą.

Antrame kėlinyje „Pacers“ krepšininkai turėjo 20 taškų pranašumą (34:14), tačiau ketvirtame ketvirtyje šeimininkai spurtavo 19:0 ir atitrūko.

Trejas rungtynes dėl NBA sveikatos protokolo praleidęs D. Sabonis pasirodė kukliau nei įprastai – 26 minutės, 9 taškai (dvitaškiai 4/8, baudų metimai 1/2), 11 atkovotų kamuolių, 4 rezultatyvūs perdavimai ir 4 klaidos.

Indianos ekipa tritaškius metė 26 procentų taiklumu (8/31).

Rungtynių išvakarėse komandos įvykdė mainus, apsikeisdamos Carisu LeVertu, Ricky Rubio ir naujokų biržos šaukimais. Ispanui dėl traumos sezonas jau yra baigtas, o amerikietis prieš buvusią komandą sužaisti galės jau kitame tarpusavio mače penktadienį.

„Pacers“: Chrisas Duarte 22, Duane‘as Washingtonas 17, Justinas Holiday‘us 10 (3-2/7), Domantas Sabonis 9 (11 atk. kam.).

„Cavaliers“: Cedi Osmanas 22 (3-4/10), Kevinas Love‘as 19 (7 atk. kam., 5 rez. perd., 3-4/8), Jarrettas Allenas (17 atk. kam.) ir Rajonas Rondo (5 atk. kam., 12 rez. perd.) po 15.