Svarbiausiomis akimirkomis J. Valančiūnas buvo taiklus (I. Brazdeikis žaidė solidžiai)

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionate svarbią pergalę iškovojo Naujojo Orleano „Pelicans“ (33/43) komanda su Jonu Valančiūnu.

Lietuvio atstovaujamas klubas svečiuose 117:107 (32:36, 19:18, 34:28, 32:25) pranoko Portlando „Trail Blazers“ (27/49) krepšininkus.

Laimėjimas leido „pelikanams“ atsiplėšti per dvi pergales nuo vietos įkrintamosiose varžybose taip pat siekiančių Los Andželo „Lakers“ (31/44) ir San Antonijaus „Spurs“ (31/45) klubų.

Uteniškis ėmėsi darbo, kai ketvirto kėlinio viduryje komandas skyrė 4 taškai (98:94). J. Valančiūnas pataikė dvitaškį su pražanga, paskui pridėjo dar keturis taškus, o rungtynes baigė dar vienu dvitaškiu su pražanga.

Iš viso per 35 minutes mūsų krepšininkas surinko dvigubą dviženklį – 35 minutės, 19 taškų (dvitaškiai 8/9, tritaškiai 0/2, baudų metimai 3/4), 11 atkovotų ir 4 perimti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai ir 4 klaidos.

Tai buvo jau devintasis J. Valančiūno dvigubas dviženklis paeiliui, o 4 perimti kamuoliai yra naujas karjeros rekordas.

„Pelicans“: C. J. McCollumas 25 (3-3/6), Jonas Valančiūnas (11 atk. kam., 4 per. kam.) ir Brandonas Ingramas (6 atk. kam., 6 rez. perd.) po 19, Jaxsonas Hayesas 18, Trey‘us Murphy 10 (6 atk. kam.).

„Trail Blazers“: Drew Eubanksas 21 (9 atk. kam.), Benas McLemore‘as 16 (3-3/10), Reggie Perry 15 (6 atk. kam.), Brandonas Williamsas 10 (10 rez. perd., 6 klaidos).

Pralaimėjimą patyrė Orlando „Magic“ (20/57) su Ignu Brazdeikiu. Lietuvio atstovaujama komanda išvykoje 110:127 (35:28, 21:30, 23:28, 31:41) nusileido Vašingtono „Wizards“ (33/43) klubui.

I. Brazdeikis per 19 minučių surinko 10 taškų (dvitaškiai 2/4, tritaškiai 2/4), atkovojo 2 kamuolius ir kartą suklydo. Įdomu, kad lietuvis pirmą kartą karjeroje sužaidė du dviženklius mačus paeiliui, praėjusiame pelnydamas 13 taškų.

„Magic“: Franzas Wagneris 28 (5 atk. kam., 3-3/3), Markelle‘as Fultzas 19 (7 rez. perd.), Cole‘as Anthony 12 (5 atk. kam.), Mo Bamba (5 atk. kam.) ir Ignas Brazdeikis po 10.

„Wizards“: Kristapas Porzingis 35 (8 atk. kam.), Kentaviousas Caldwellas-Pope‘as 25 (3-5/9), Rui Hachimura (7 atk. kam.) ir Danielis Gaffordas (7 atk. kam.) po 17.