„Lakers“ yra vienintelis pagal schemą „sign-and-trade“ K. Irvingą norintis įsigyti klubas

„Lakers“ yra vienintelis pagal schemą „sign-and-trade“ K. Irvingą norintis įsigyti klubas

NBA lygos žvaigždė bei vienas Bruklino "Nets" lyderių Kyrie Irvingas gavo klubo leidimą ieškoti komandų vykdant mainus pagal schemą "sign-and-trade" – sandėrio rūšis, kai komanda pasirašo kontraktą su savo laisvuoju agentu ir iš karto išmaino jį į kitą ekipą.Krepšininkui reikia rasti klubą, kuris suderintų sąlygas su "Nets".

Kaip praneša ESPN apžvalgininkas Adrianas Wojnarowskis, šiuo metu su schemą "sign-and-trade" schema sutinka Los Andželo "Lakers", joks kitas klubas susidomėjimo neparodė.

K.Irvingas turi laiko iki trečiadienio, kad apsispręstu, ar pasinaudos opcija 2022-2023 metų sezonui su 36,5 ml. dolerių atlyginimu. Jei jis pasinaudos opcija, "sign-and-trade" mainų galimybės nebeturės.


Šaltinių teigimu, K.Irvingą itin domina perėjimas į Kalifornijos komandą. Jei jis nepasinaudos opcija, "Lakers" turės galimybę įsigyti gynėją laisvųjų agentų rinkoje pasinaudodami 6 mln. dolerių išimtimi.

2016 metų NBA čempionas bei septynerių "Visų žvaigždžių" rungtynių dalyvis praleido didžiąją sezono dalį dėl kategoriško atsisakymo skiepytis nuo COVID-19.

30-metis 188 cm ūgio gynėjas reguliariajame sezone viso sužaidė vos 29 rungtynes, vidutiniškai per 38 minutes rinko 27,7 taško (41,8 proc. trit.), atkovojo 3,8 bei perėmė 1,4 kamuolio ir atliko 5,8 rezultatyvaus perdavimo.

Eurobasket.lt

Video rekomendacijos: