Nesulaikoma „Sūduva-Mantinga“ pergalingą žygį pratęsė Vilniuje (Kiti rezultatai)

Nuotr. Lukas Šeputis / NKL

„7bet-NKL“ čempionate nesustabdoma Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (22-3) laimėjo vienuoliktą sykį iš eilės.

Tritaškiais prapliupę marijampoliečiai išvykoje 86:61 (25:12, 23:12, 18:18, 20:19) įveikė Vilniaus „Rytą-2“ (8-18).

„Sūduva-Mantinga“ pataikė 17 iš 40 tolimų metimų, o vilniečiai – 2 iš 15 tritaškių.

Daugiausiai tritaškių susmeigė Paulius Beliavičius, kurio sąskaitoje per 24 minutes buvo 25 taškai (2/4 dvit., 7/12 trit.), 5 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai bei 26 naudingumo balai.

Marijampolės klubas reikalus sutvarkė dar pirmoje rungtynių pusėje, kai į ilgąją pertrauką išsinešė 24 taškų persvarą (48:24).

Antroje mačo pusėje vaizdas aikštėje nepasikeitė, todėl „Sūduva-Mantinga“ iš Vilniaus išsivežė užtikrintą pergalę.

Vilniaus komandai Andreas Kalogiros per 28 minutes pelnė 13 taškų (6/11 dvit., 0/2 trit., 1/2 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus bei surinko 21 naudingumo balą.

Marijampoliečių antradienį laukia paskutinės „7bet-NKL“ antrojo rato rungtynės su „Vyčio-VDU“ ekipa.

„Rytas-2“: Lukas Valantinas 14 (5/10 dvit., 5 atk. kam.), Andreas Kalogiros 13 (6/11 dvit., 8 atk. kam., 7 rez. perd., 5 per. kam.), Matas Mačijauskas 10 (5/11 dvit., 10 atk. kam.), Kristupas Smirnovas 9.

„Sūduva-Mantinga“: Paulius Beliavičius 25 (7/12 trit., 5 atk. kam., 26 naud.), Viktors Iljins 18 (3/7 dvit., 4/7 trit., 9 atk. kam., 25 naud.), Justas Nausėdas 12 (4/7 trit.), Tautvydas Kliučinykas 9.

Kauno r. "Atletas" 54:59 "Šilutė"

Šakių "Vytis-VDU" 100:67 "Kretinga-VR Servisas"

Klaipėdos "Neptūnas-Akvaservis" 53:62 Vilniaus "Stekas"

Palangos "Kuršiai" 62:90 Mažeikiu "M-Basket"

Vilkaviškio "Perlas" 77:76 Joniškio "Delikatesas"