TOP naujienos
Aiškėja, kiek legionierių planuoja kitą sezoną turėti „Žalgiris“
LKL, kurią remia „Betsson“ nuotr.
Kauno „Žalgirio“ ekipa baigė sezoną ir tęsia komandos komplektacijos darbus.
Tomo Masiulio auklėtiniai jau išsaugojo tris žaidėjus - Dustiną Slevą, Maodo Lo ir Ąžuolą Tubelį, o komandos gretas oficialiai papildė Sabenas Lee, Marekas Blaževičius bei Marius Grigonis.
Sutartis kitam sezonui turintis ir ramūs dėl savo ateities gali jaustis Nigelis Williamsas-Gossas, Arnas Butkevičius, Dovydas Giedraitis ir Edgaras Ulanovas.
Kontraktą kitam sezonui turi ir Deividas Sirvydis, tačiau jis gali palikti komandą.
Jau aišku, kad komandos gretas palieka Mosesas Wrightas, Ignas Brazdeikis, Laurynas Birutis, Sylvainas Francisco ir Mantas Rubštavičius.
Taip pat „Žalgirį“ netrukus turėtų papildyti Carsenas Edwardsas, Sterlingas Brownas ir Jonas Valančiūnas.
Tuo metu „KrepšinioTrio“ informuoja, kiek kitą sezoną „Žalgiris“ planuoja turėti legionierių.
Naujausiomis žiniomis, Lietuvos čempionai versis su septyniais legionieriais.
Klubas neatmeta galimybės ir aštuntojo legionieriaus, tačiau jis priklausys nuo pasiruošimo sezonui.
Įdomu, kad LKL kovoms kauniečiai galės registruoti tik šešis legionierius.
Primename, kad aiškėja, koks turėtų būti kito sezono „Žalgirio“ biudžetas. Apie tai skaitykite ČIA.
Krepsiniozinios.lt ir KrepsinioTrio

